Sklep z roślinami online – szeroki wybór kwiatów

Sklep z roślinami online - szeroki wybór kwiatów

Latem otaczają nas soczyste kolory i upojne zapachy, wszystko kwitnie, sprawiając, że wokoło jest pięknie. Jeżeli chcesz zaprosić do swojego ogrodu na balkon lub na domowy parapet piękne rośliny, koniecznie zapoznaj się z ofertą sklepu hortensje pl. W naszym asortymencie umieściliśmy ogromny wybór roślin, mamy zarówno kwiaty doniczkowe, jak i rośliny do ogrodu. Najważniejsze miejsce w naszym sklepie internetowym zajmują byliny a szczególnie hortensje w wielu przepięknych odmianach.

Przepiękne rośliny do twojego ogrodu

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór różnego rodzaju roślin przeznaczonych do sadzenia w ogrodzie na balkonie lub w mieszkaniu. Mamy zarówno rośliny doniczkowe, jak i bardzo wiele bylin, drzew owocowych, drzew i krzewów liściastych i iglastych, a także trawy ozdobne, pnącza i inne rośliny, które staną się z pewnością ozdobą Twojego ogrodu. Oferujemy dużo ciekawych gatunków roślin, które można hodować zarówno w pełnym słońcu, jak i w cieniu. Z nami zagospodarujesz swój ogród tak, że będzie budził zachwyt wszystkich Twoich gości.

Nasz sklep internetowy to idealne miejsce dla zarówno początkujących, jak i bardziej zaawansowanych ogrodników mających wprawę w uprawie także wymagających odmian. Proponujemy sadzonki zarówno roślin kwitnących, jak i tych, których najważniejszą ozdobą są liście. Kupisz u nas wielobarwne hortensje, zachwycające azalie, egzotyczne różaneczniki i wiele innych bylin, które staną się ozdobą wybranej przestrzeni na wiele lat.

Sklep z roślinami online - szeroki wybór kwiatów

Jak wybrać najpiękniejsze rośliny do ogrodu?

Właściciele dużych ogrodów mają spore pole do popisu, jeżeli chodzi o zagospodarowanie przestrzeni. Jeżeli chcesz obsadzić dużą przestrzeń, koniecznie pomyśl, jak chcesz, aby Twój ogród wyglądał za kilka lat. Szybkorosnące tuje i krzewy liściaste mogą zacząć z czasem zacieniać grządki lub trawniki, zanim je posadzisz, zwróć uwagę, skąd pada najwięcej słońca. Ważny jest także rodzaj podłoża, różne rośliny mają różne wymagania, np. zakwaszając glebę, zapewniamy idealne warunki dla hortensji czy rododendronów.

W przypadku niezbyt dużego areału warto postawić na rośliny o zwartym pokroju i niezbyt wysokim wzroście. Sprawdzą się tu wszystkie byliny, takie jak piwonie, irysy, fiołki czy floksy. Możesz wybrać je tak, aby każdy gatunek kwitł w innym momencie, co sprawi, że Twoje rabaty będą cudnie ukwiecone przez całe lato. Zacieniona część ogrodu to często prawdziwe wyzwanie, jednak nasz internetowy sklep hortensje.pl, ma pomysł także i na to. Odmiany pnących hortensji ozdobią miejsca, w których praktycznie nie ma słońca, altankę ustawioną w cieniu, parkan, a nawet północną ścianę domu.

Dlaczego warto kupować rośliny właśnie od nas?

Hortensje.pl to sklep, który powstał z miłości do piękna. Kochamy rośliny, szczególne miejsce w naszych sercach zajmują hortensje, których znajdziesz w naszej ofercie naprawdę dużo. Od ponad dwóch dekad rozwijamy naszą pasję, która z czasem pozwoliła nam stać się jednym z ważniejszych producentów sadzonek roślin na polskim rynku. Każdego dnia dostarczamy naszym klientom piękne i zdrowe rośliny, pakowane w taki sposób, aby zachować je w dobrej kondycji w czasie transportu. 

Nasz sklep z roślinami działa przez cały rok, także poza okresem wegetacyjnym wysyłamy rośliny w doniczkach, które będzie można przesadzić do ogrodu. Jako ofertę sezonową mamy także choinki, zarówno cięte, jak i w doniczkach. Gwarantujemy najwyższą jakość sprzedawanych w naszym sklepie produktów, wszystkie pochodzą z naszych szkółek, w związku z tym doskonale znamy ich kondycję w momencie sprzedaży. Jeżeli nie wiesz, jak zadbać o jakąś roślinę, nasi pracownicy z chęcią udziela Ci niezbędnych porad. Udzielamy także porad co do zagospodarowania przestrzeni.

Postaw na sprawdzoną jakość

Rośliny doniczkowe, byliny, krzewy i drzewa, to wszystko można kupić w dowolnym właściwie hipermarkecie czy sklepie budowlanym i to często w atrakcyjnej cenie. Dlaczego więc masz robić zakupy właśnie u nas? Ponieważ zdarza się, że te same rośliny z hipermarketu i z hodowli szkółkowej zachowują się inaczej. Dlaczego? Sklepy wielkopowierzchniowe stawiają na cenę, my na jakość. Dla nich rośliny do ogrodu to obiekt troski, o który dbamy, jak najlepiej potrafimy.

Każda roślina z naszej oferty jest wyhodowana od najmniejszej sadzonki, dbamy o odpowiednią glebę, nawożenie i temperaturę, dzięki temu nasze kwiaty i inne rośliny są silne i zdrowe. Kupując hortensje i inne kwiaty możesz je posadzić w ogrodzie, mając pewność, że się przyjmą. Każda z nich rośnie w taki sposób, że podczas przygotowywania do wysyłki nie narusza się jej systemu korzeniowego, dostajesz roślinkę gotową do sadzenia. Jesteśmy pewni, że składając zamówienie w naszym sklepie, będziesz zadowolony. Zwłaszcza że tylko u nas możesz kupić hortensję Forever&Ever, piękną odmianę wyhodowaną właśnie u nas. Jeżeli chcesz, możesz także odwiedzić nasze centrum stacjonarne mieszczące się Dręszewie.

Related posts

Leave a Comment