Kiedy poszukujesz idealnej ławki ogrodowej….

Sezon wiosenny to zwykle początek prac ogrodowych po zimowym okresie. Natura wtedy budzi się i rozkwita na nowo, a to już samo w sobie jest idealną motywacją do spędzania czasu na działkach czy w przydomowych ogródkach. Wiosna czy lato to również wspaniała okazja do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi na świeżym powietrzu. Potocznie nazywany sezonem grillowym okres właśnie się rozpoczął w związku z czym najwyższa pora na kompletowanie potrzebnego sprzętu. Niezbędne do ogrodowych imprez są oczywiście miejsca do siedzenia. Ciekawą propozycją mogą być różne rodzaje ławek przeznaczonych do domowych ogródków. Ciekawy asortyment atrakcyjnych ławek ogrodowych oraz parkowych znaleźć można w asortymencie sklepu Edinos.pl  https://www.edinos.pl/lawki-ogrodowe

Ławki bez oparcia

Ławki bez oparcia idealnie nadają się w przypadku organizacji imprez w ogrodzie. Są w pełni mobilne dzięki konstrukcji ułatwiającej ich przemieszczanie. Kilka obłożonych wokół sztuk może stanowić idealne miejsca siedzące np. dla uczestników ogrodowego ogniska.

Ławki bez oparcia są również doskonałą alternatywą dla innych mebli ogrodowych. Dają się one skomponować razem ze stałem tworząc miejsce przy którym można zjeść posiłek lub po prostu odpocząć na świeżym powietrzu.

Ławka miejska Redis – 24 kolory

Ławki z oparciem

Domowa strefa wypoczynku na świeżym powietrzu z pewnością stanie się jeszcze bardziej komfortowa, jeśli nasi goście (lub po prostu my sami) będą mieli możliwość oparcia się podczas siedzenia. Może to również okazać się nieocenionym dodatkiem w przypadku przedłużających się imprez w klimacie letniego wieczoru.

Ławka ogrodowa Zeris

Ławki z oparciem są kompletnym meblem ogrodowym służącym do komfortowego wypoczynku dla kilku osób naraz. Są one zdecydowanie stabilniejsze niż pojedyncze krzesełka, a dzięki temu, że mieszczą równocześnie kilka osób zapewniają bliższą atmosferę podczas spotkania. 

Asortyment

Ławki do ogrodu, zarówno te z oparciem jak i bez niego znajdziecie na stronie sklepu internetowego Edinos.pl. Oferowane są w szerokiej gamie kolorystycznej zarówno pod względem koloru desek jak i koloru stalowej konstrukcji. Dzięki temu łatwo można dobrać wersję pasującą do ogólnego wystroju powierzchni ogrodu, którego mają stanowić uzupełnienie. Style dostępnych modeli, zarówno te nowoczesne jak i te bardziej klasyczne pozwolą wybrać rozwiązanie, które z pewnością będzie w stanie trafić w potrzeby każdego klienta. Rozmiary siedziska oferowanych ławek wahają się w przedziale od 1,5 m do 1,8 m.

Ławka ogrodowa Wagris

Konstrukcja oferowanych przedmiotów jest w pełni bezpieczna i wytrzymała. Większość ławek wykonana jest z grubego drewna olchowego zabezpieczonego profesjonalnym impregnatem i spawanej konstrukcji stalowej. W ofercie można znaleźć również ławki drewniane, bez elementów stalowych dla osób preferujących bardziej klasyczny styl wyposażenia ogrodu.

Ławka ogrodowa Norin Silver

Przygotowaliśmy kod rabatowy na kwotę 15 zł,wystarczy, że w koszyku, przy składaniu zamówienia w sklepie Edinos.pl  wpiszecie poniższy kod : 73ccaedi

Related posts

Leave a Comment